Оплата

Готівкова

Оплата готівкою передбачена при придбанні товарів в Києві або Київській області, в пунктах самовивозу а також відділеннях Нової пошти. Розрахунок проводиться в національній валюті відповідно до курсу, встановленого на момент здійснення замовлення.

На підтвердження оплати ми видаємо Вам товарний чек.

Безготівкова

Після оформлення замовлення наш менеджер висилає Вам електронною поштою рахунок-фактуру, який Ви можете оплатити в касі відділення будь-якого банку з розрахункового рахунку Вашої фірми.

Для юридичних осіб пакет усіх необхідних документів надається разом з товаром.

Приват24

Для максимальної зручності наших клієнтів передбачено швидкий і простий спосіб оплати замовленого товару за допомогою системи Приват 24. Для придбання товару Вам необхідно перерахувати суму до оплати на вказаний при оформленні замовлення рахунок. Щоб уникнути помилок обов'язково уточнюйте усі дані у нашого менеджера до здійснення платежу.

Післяплата

Після оформлення замовлення ми відправляємо Ваш товар за допомогою кур'єрської служби, служби доставки "Нова пошта" або "ІнТайм». Спосіб доставки вибирається на підставі інформації, зазначеної Вами у Вашому замовленні. Оплата в цьому випадку здійснюється виключно після отримання та перевірки товару.