Інше

Сьогодні сокири та ножі виробляють з різних матеріалів із використанням сучасних технологічних рішень. У тих чи інших інтерпретаціях їх використовують у майстернях, на кухні, під час полювання або туристичного походу. Такі інструменти використовується в найрізноманітніших сферах діяльності. Безумовно, експлуатація сокир та ножів у різних сферах діяльності призвела до того, що багато компаній з усього світу почали їх виробництво. 

 
З кожним роком, з’являються моделі, у яких використовується інноваційна сталь, руків’я з якісних деревних порід, а також застосовується спеціальне пристосування, що дозволяє точити лезо. Для походів необхідно обирати таке знаряддя, з яким було б зручно працювати. Ножі та сокири чи не найголовніші елементи спорядження туриста, вони заміняють собою безліч інструментів, та важко обійтися без такого спорядження в довготривалих походах.  

 
Також, у даному розділі представлені нитки, перевагою яких є висока міцність, підвищений опір до стирання та ударних навантажень, стійкість до дії лугів і гниття. Область застосування цих ниток різноманітна. Вони можуть бути використані для будь-якого типу шва та рядка. Кольори стійкі до дії світла, хімічних впливів та прання.
Відображати:
Сортування
Кошку можно использовать в качестве якоря, зацепа, при обустройстве растяжек или разминировании. ..
300.00Грн.
Статуетка виконана методом лиття під тиском з прес-форми повнотіла Висота - 21см. Ширина - 8см. ..
1,150.00Грн.